ימים הראשונים עם גור הבולדוג האנגלי בביתו החדש


ימים ראשונים בבית החדש

אימון גור הבולדוג שלך צריך להתחיל מייד עם הגיעו הביתה וימשך בשבועות הראשונים. חשוב מאוד להיות סבלני ומבין עם הגור שלך בזמן הזה.

כדי שהגור שלך ילמד את מה שאתה רוצה ללמדו, מבוסס אך ורק על איך שאתה מתייחס אליו. גורי בולדוג מאוד רגשניים, ולכן כאשר נוזפים בהם סביר להניח שתהיה לכךהשפעה שלילית עליהם. זה בקלות יכול ליצור מצב שבו יתחיל גור הבולדוג האנגלי לקשר אותך עם נזיפה, והוא לא יבין שהנזיפה היתה כתוצאה ממעשה שלו והיא שגרמה לנזיפה, דבר שיכול לגרום לפחד וחרדה מיותרים.

כך שעדיף להיות מוכן לכמה "תאונות" לאורך הדרך עם גור הבולדוג החדש שלך. על ידי כך שתכין את עצמך להגיב ולהשאיר ידודותי אל הגור שלך ולהישאר רגוע.

דבר אחד שאתה צריך לזכור הוא שהגור שלך מבחינה פיזית לא יכול להחזיק מלעשות את צרכיו בגיל צעיר (7-12 שבועות) במשך יותר מ 5 או 6 שעות. אז, אם אתה הולך להיות בעבודה או סתם לא בבית רוב היום, אתה חייב לתחום אותו עם ריפוד של עיתונים או היום יש כבר טיטולים מוכנים לגורים - כדי ששם יעשה עליהם את צרכיו.

שיטת אימון בכלוב טיסה.

אז איך אתה הולך על אימונים בבית גור הבולדוג החדש שלך? ובכן, למעשה יש כמה שיטות שיכולים לשמש לזה, מצאתי כי שימוש בבכלוב טיסה או גדרה יכול להיות מועיל מאוד.

כדי להשתמש בשיטה זו, תצטרך לרכוש כלוב טיסה קטן, גדול מספיק לגור לעמוד, להסתובב ולשכב ב( אתה יכול למצוא מגוון רחב של כלובי טיסה סבירים ברוב חנויות חיות מחמד ). הרעיון מאחורי זה הוא שרוב הגורים לא עושים את צרכיהם על עצמם או באזור שהם רואים כמיטתם.

על ידי שימוש בכלוב טיסה קטן, הם חייבים ללמוד לשלוט בצרכיהם, כי הם לא רוצים רוצים לחיות ליד צרכיהם. זה באמת דרך טובה עבור גור הבולדוג ללמוד שהוא יכול לחכות עד שיגיע הזמן לצאת החוצה.

ניסיון להכשיר את הגור הבולדוג עם כלוב טיסה גדול מדי לא יעשה את העבודה שלנו מאחר וכאשר הגור יכול לנוע בחופשיות הוא יוכל לעשות את צרכיו בפינה אחת ולישון בצידו השני של הכלוב – יש לשים לב שאימון גור לעשות את צרכיו בכלוב טיסה נועד רק לשבועות הראשונים של הגור בבית החדש ולא יותר

זמני הגור בעלוב טיסה

למרבה הצער, כאשר אתה רוצה לאמן את הגור שלך באמצעות גדרה או כלוב טיסה, זה מקום שבו הם יצטרכו לבלות את הרוב המכריע של הזמן. זה כולל במהלך הלילה, וכן כל שעות היום שמישהו אינו זמין ללהשגיח מקרוב על הכלבלב.

עם זאת, הגור שלך לא צריך להיות בכלוב טיסה לתקופת זמן ארוכה וזה לא אמור לשמש אותו עונש. הגור שלך צריך להילקח מתוך הכלוב טיסה שלו לעתים קרובות ככל האפשר כדי לבלות זמן בחוץ ולשחק.

אם זה פשוט לא אפשרי, ואתה הולך להיות בעבודה או מחוץ לבית כל היום, אתה חייב לקחת את הגור מחוץ לבית ואו לכלוב טיסה מספר פעמים לפני שאתה עוזב, וברגע שאתה מגיע הביתה. זוהי הדרך המהירה והקלה ביותר כדי להרגיל אותו ללכת פנימה והחוצה, כמו גם ללצד אותו להכיר שמחוץ לבית עושים את הצרכים.

זמני האכלה של גור הבולדוג האנגלי

לוח הזמנים שבו אתה אמור להאכיל ולהשקות את הגור שלך הוא מאוד קריטי להכשרת הגור לחות בבית גם כן.
תהיה לזה השפעה ישירה על הצורך שלו לצאת החוצה. גורים בדרך כלל צריכים לצאת תוך 5 עד 10 דקות לאחר סיום האכילה ולא יותר מ -15 דקות לאחר השתייה.

כפי שכתבתי קודם, גורי בולדוג לא יוכלו להתאפק להרבה שעות לא יותר מ -5 עד 7 שעות בלי לצאת החוצה, כך תזמון הפעמים שאתה נותן לו את האוכל והמים שלו הוא חשוב. זה צריך להיעשות לפחות שעה לפני שאתה עוזב כדי לאפשר מספיק זמן כדי להוציא אותו לפני שאתה הולך. לאחר מכן יש צורך להאכיל ולדאוג למים ולאוכל לגור שוב ברגע שאתה מגיע הביתה (אחרי שהוא כבר יצא לעדות את צרכיו).

ימים הראשונים עם הגור

נסה לאפשר לעצמך הרבה זמן בימים הראשונים כאשר אתה לוקח את הגור שלך לביתו החדש. זה מאפשר לו לשחק ולחקור את ביתו החדש ולהפיג את חששותיו מפני מעבר לביתו החדש ולמשפחתו החדשה .


טיפים לשימוש בכלוב טיסה או בגדרה

- לעולם לא לשים את גור הבולדוג שלך בכלוב טיסה או בגדרה שלו מבלי לקחת אותו מחוץ לבית קודם , גם אם זה רק 10 דקות מאז שהוא יצא.

- תמיד לשאת גור הבולדוג שלך בידיים החוצה מייד עם יציאתו אל מחוץ כלוב הטיסה או בגדרה עד להגעתו למקום בו הוא עשה כבר את צרכיו.

- תשבחות, התפאלות ושוב מחמאות! אתה חייב לשבח את גור הבולדוג שלך בכל פעם שהוא עושה את צרכיו מחוץ לבית . להרעיף עליו חיבה ולהציע לו פינוק קטן על כל 'עבודה טובה'.

תקופת אימון גור הבולדוג שלך לא צריכה להיות הליך קשה, אבל זה ידרוש לוח זמנים קפדניים ומסירות מצידך. ללא מסירות להכשרתו, זה יהפוך את התהליך לארוך הרבה יותר.

© כל הזכויות שמורות לבית גידול אבירי הברזל